Korzyści

Nauka z domu zapewnia komfort i wygodę nauki bez opuszczania ulubionego fotela.

 

Oszczędność czasu i pieniędzy, które trzeba poświęcić na dojazdy w przypadku nauki w stacjonarnej szkole językowej.

Doświadczeni lektorzy „na żywo” zapewnią Ci pełne uczestnictwo we wszystkich zajęciach prowadzonych w czasie rzeczywistym, dzięki czemu przyswoisz język w naturalny sposób.
 

Dostępność wszędzie - działamy wszędzie tam gdzie jest Internet, dlatego możesz wyjechać na drugi koniec Polski lub za granicę i nadal uczestniczyć w zajęciach.

Mobilność - nie musisz siedzieć w jednym miejscu jak w przypadku nauki w tradycyjnej szkole językowej. Zapomnij o sali lekcyjnej i szkolnej ławie, wybierz własne miejsce do nauki.

  Materiały dydaktyczne - korzystamy z najwyższej jakości materiałów edukacyjnych oraz najnowszych programów komputerowych zapewniających szybką i wygodną naukę.

Elastyczne godziny zajęć - szanujemy Twój czas, dlatego dopasujemy godziny zajęć do Twoich indywidualnych potrzeb.

 

Lekcje nagrywane w formacie audio-video - nawet gdy opuścisz zajęcia możesz je odsłuchać jako nagranie audio-video. W każdej chwili możesz też powtarzać materiały z poprzednich lekcji. 

Zajęcia w małych grupach zapewniają indywidualne podejście lektora do każdego słuchacza, dzięki czamu możesz w maksymalnym stopniu wykorzystać czas spędzony w wirtualnej klasie.

 

100% skuteczności - nowoczesna metoda nauczania przy wykorzystaniu platformy LMS (Learning Management System) i interaktywnego programu do prowadzenia video-konferencji "na żywo" gwarantuje szybką i skuteczną naukę.

Platforma e-learningowa 24/7 - logujesz się kiedy chcesz, skąd chcesz i korzystasz z interaktywnych ćwiczeń, artykułów i innych materiałów dydaktycznych.

 

Wystawiamy certyfikaty - po ukończonym kursie otrzymujesz certyfikat potwierdzający zdobytą przez Ciebie wiedzę.

   
Chcę się zapisać »