Jak uczymy

Nasz zespół dydaktyczny składa się wyłącznie z wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów języka angielskiego. Nasi lektorzy to dyplomowani absolwenci filologii angielskiej, amerykanistyki  i lingwistyki uczelni wyższych w naszym kraju.

Stosowana przez nas metoda nauczania oparta jest na komunikacji. Celem naszego kursu jest doskonalenie wszystkich umiejętności językowych, jednak największy nacisk kładziemy na rozwijanie umiejętności swobodnego komunikowania się. Wszystkie zajęcia online prowadzone są wyłącznie w języku angielskim. Podczas kursu słuchacze maja wiele okazji do wyrażania swoich opinii, przekonań i poglądów na różne tematy poruszane podczas zajęć. Komunikacja odbywa się za pośrednictwem kamery internetowej i słuchawek z mikrofonem. Dzięki wielu zaawansowanym funkcjom ułatwiającym współpracę ucznia z nauczycielem, wykorzystywany przez nas program do prowadzenia video-konferencji pozwoli Ci aktywnie uczestniczyć we wszystkich zajęciach.

total english books

 

Podczas kursów korzystamy z najnowszych podręczników wydawnictwa Pearson Longman, takich jak „Total English” oraz „Language Leader”, których niezwykle ciekawa i bogata treść zainteresuje nawet najbardziej wymagających słuchaczy.

 

 

Nauka krok po kroku:

  1. Rozwiązujesz test językowy online, który pozwala nam zakwalifikować Cię do właściwej grupy.
  2. Ustalasz z naszym konsultantem dogodne godziny nauki.
  3. Dostajesz dostęp do platformy elearningowej, na której widzisz harmonogram swoich zajęć.
  4. O określonych godzinach wchodzisz do wirtualnej klasy, gdzie w małej grupie lektor przeprowadza zajęcia "na żywo".
  5. Za pomocą wirtualnej tablicy nauczyciel prowadzi lekcję. Specjalnie przygotowane materiały pozwalają Ci brać aktywny udział we wszystkich zajęciach. Równocześnie korzystasz z tradycyjnego podręcznika.
  6. Po zajęciach utrwalasz wiedzę przy pomocy zestawu interaktywnych ćwiczeń dostępnych na platformie elearningowej szkoły. Nauczyciel stale monitoruje Twoje postępy w nauce i dobiera ćwiczenia dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.
  7. Wszystkie spotkania "na żywo"nagrywane w formacie audio-video, dlatego możesz je odtworzyć i powtórzyć materiał kiedy tylko chcesz.
  8. Po zakończeniu kursu otrzymujesz od nas certyfikat potwierdzający zdobytą przez Ciebie wiedzę.

Zobacz jak uczymy w LingoLab