Wiadomosci24.pl wspominają o innowacyjnych metodach nauki języków obcych wykorzystywanych przez LingoLab.pl

Oto fragment artykułu zamieszczonego w serwisie wiadomosci24.pl

Znajomość języków obcych to jeden z głównych wyznaczników atrakcyjności na rynku pracy i w każdym biznesie. Rozwój pod tym kątem to także ogromny komfort i satysfakcja, szczególnie jeśli lubimy zagraniczne podróże.

- Staramy się godzić wysoką jakość merytoryczną oferty z szeregiem udogodnień, które nie byłyby osiągalne bez wsparcia nowoczesnej technologii. Co ważne, nie oznacza to dodatkowych kosztów, wręcz przeciwnie, uczestniczenie w wirtualnym kursie jest zdecydowanie tańsze od tradycyjnych" – mówi Magdalena Szajnóg.

Internetowe szkoły lepsze od tradycyjnych?

Twórcy takich platform stawiają przede wszystkim na naukę swobodnej komunikacji, dlatego wszystkie zajęcia odbywają się w przyswajanym języku. Praktyczne ćwiczenia wyznaczają najkrótszą drogę do biegłego posługiwania się angielskim. W przypadku najlepszych serwisów nie ma ryzyka, że trafi się do grupy odstającej od nas poziomem lub zbyt zaawansowanej. Zanim zaczniemy naukę możemy wypełnić test online, który stanowi informację zwrotną o poziomie wiedzy. W razie zdecydowania się na zajęcia, test ułatwia trafne dopasowanie odpowiedniego kursu.

- Podczas kursu słuchacze mają wiele okazji do wyrażania swoich opinii, przekonań i poglądów na różne tematy poruszane podczas zajęć. Komunikacja odbywa się za pośrednictwem kamery internetowej i słuchawek z mikrofonem. Dzięki wielu zaawansowanym funkcjom ułatwiającym współpracę ucznia z nauczycielem, wykorzystywany program do prowadzenia wideo-konferencji pozwala aktywnie uczestniczyć we wszystkich zajęciach – podsumowuje Magdalena Szajnóg.

Cały artykuł jest dostępny tutaj.