Nasi słuchacze o LingoLab

Przez dłuższy czas poszukiwałem efektywnej metody nauki angielskiego. Ponieważ pracuję w sektorze prywatnym, nie mam czasu, aby jeździć po pracy do szkół jezykowych.

Przez dłuższy czas poszukiwałem efektywnej metody nauki angielskiego. Ponieważ pracuję w sektorze prywatnym, nie mam czasu, aby jeździć po pracy do szkół jezykowych.

Nauka przez internet w domu w godzinach wieczornych wydawała się jednynym możliwym rozwiązaniem.

Przed rozpoczęciem kursu miałem wątpliwości, czy zajęcia prowadzone przez internet nie będą po prostu nużące.

Okazało się, że zajęcia są prowadzone bardzo sprawnie, głównie za sprawą bardzo energicznego wykładowcy. Zajęcia są prowadzone przez native speakera.

Po ukończonym kursie na poziomie intermediate z zadowoleniem stwierdziłem, że rozumiem znacznie więcej niż na początku kursu. Obecnie nie mam żadnych problemwów ze zrozumieniem lektora, na początku kursu rozumiałem tylko pojedyncze słowa. Ponadto wypowiadam się dużo swobodniej, mimo, że jeszcze wiele pracy przede mną.

Po ukończeniu kursu na poziomie intermediate nez wahania przystąpiłem do kolejnego kursu na poziomie upperintermediate, w którym uczestniczę obecnie.

Również pod względem finansowym oferta firmy lingolab.pl jest bardzo konkurencyjna.
 

Maciej Szymczak
| Warszawa |
26-01-2012

Cieszę  się, że  wybrałam szkołę językową Lingolab do nauki języka angielskiego. Jest atrakcyjna cenowo i  bardzo  podoba mi się  forma prowadzenia zajęć.

Cieszę  się, że  wybrałam szkołę językową Lingolab do nauki języka angielskiego. Jest atrakcyjna cenowo i  bardzo  podoba mi się  forma prowadzenia zajęć.Lektor  jest  wymagający, co  zmusza  mnie do większej koncentracji na zajęciach i samodyscypliny poza nimi. Zajecia odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze. Każdy ma możliwość swobodnego  wypowiedzenia się.
O ile będzie to możliwe, chciałabym kontynuować z tym samym lektorem i z tą samą grupą.
Polecam.

Maria Konkel
| Gdynia |
20-09-2011

Po kilku miesiącach nauki z Lingolab.pl nie wyobrażam sobie nauki języka w innej szkole. Lektorka jest bardzo dobra - to jest zdanie mojej narzeczonej, która skończyła filologię angielską na UW.

Po kilku miesiącach nauki z Lingolab.pl nie wyobrażam sobie nauki języka w innej szkole. Lektorka jest bardzo dobra - to jest zdanie mojej narzeczonej, która skończyła filologię angielską na UW.

Nie muszę włóczyć się po mieście i stać w korkach - co dla osoby z przedmieść Warszawy jest bardzo ważne. Cena kursu jest atrakcyjna. Zachęcam gorąco wszystkich niezdecydowanych.

Pracuję jako Kierownik sprzedaży w Internecie, Orange.

Marcin Jabłoński
| Piaseczno |
10-08-2011

Nauka jezyka w lingolab daje mi dużo satysfakcji, co do tej pory było raczej rzadkie w przypadku nauki języka. Lektor jest bardzo zrozumiały i ma poczucie humoru. 

Nauka jezyka w lingolab daje mi dużo satysfakcji, co do tej pory było raczej rzadkie w przypadku nauki języka. Lektor jest bardzo zrozumiały i ma poczucie humoru. Dzięki temu mój poziom zrozumienia języka znacznie się poprawił.

Pracuję jako informatyk. www.sharepoint.pl
Maciej Stasiak
| Milanówek |
09-08-2011

Lekcje bardzo przyjemne i bezstresowe, odbywają się w koleżeńskiej atmosferze. Mogłoby się wydawać że godzina to za mało, lecz jest to idealny okres czasu, aby

Lekcje bardzo przyjemne i bezstresowe, odbywają się w koleżeńskiej atmosferze. Mogłoby się wydawać że godzina to za mało, lecz jest to idealny okres czasu, abyprzyswoić kolejne zagadnienie z gramatyki, zrobić kilka ćwiczeń i porozmawiać po angielsku.

Nigdy nie miałem lepszych lekcji języka obcego, ponieważ nauczyciel nie rozmawia po polsku. Ciągła i systematyczna rozmowa po angielsku to moim zdaniem najlepsza droga do opanowania języka obcego.

Na co dzień jestem programistą PHP/Drupal.

Michał Kozłowski
| Wrocław |
08-08-2011

Jestem, dosłownie, zachwycony sposobem prowadzenia kursu! Dla mnie osobiście wielkimi zaletami zajęć są; przede wszystkim zajęcia prowadzone w małych 

Jestem, dosłownie, zachwycony sposobem prowadzenia kursu! Dla mnie osobiście wielkimi zaletami zajęć są; przede wszystkim zajęcia prowadzone w małych grupach - co daje możliwość bardzo czynnego udziału uczestników kursu: każdy z nas ma możliwość odpowiedzi na żywo na każde pytanie. Poza tym bezpośrednia nauka pod "nadzorem" Lektora ma również duże znaczenie, ponieważ każdy z nas ma możliwość korekty wymowy, czy właściwego pojęcia poszczególnych problemów poruszanych w trakcie zajęć. Kolejnym wielkim atutem kursu jest nagrywanie na żywo każdej lekcji, co daje możliwość przesłuchania każdej lekcji w dowolnym momencie trwania całego kursu. Oczywistą korzyść daje bezpośredni kontakt z Lektorem na żywo - dzięki słuchawkom i mikrofonowi, a także kamerce internetowej, jeżeli ktoś taką posiada. Ja kamerki na razie nie mam - lecz zamierzam nabyć w trakcie trwania kursu. 

Nazywam się Lech Kazimierz Idzior. Używam dwóch imion, ponieważ jestem synem Lecha. Urodziłem się 25 grudnia 1946 roku w Ostrowie Wielkopolskim. Od dziewiątego miesiąca życia mieszkam w Kluczborku. Obecnie jestem rencistą PKP, zaś na Boże Narodzenie przejdę na emeryturę. Z zamiłowania jestem poetą. Osiągałem już pewne sukcesy na tym polu: wyróżnienia i nagrody (w tym wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Polish American Poets Academy), łącznie ze zwycięstwem w III Konkursie Poezji katolickiej im. Jana Pawła II Opole 2000. Jestem członkiem Robotniczego Stowarzyszenia Twórców Kultury Województwa Opolskiego z siedzibą w Nysie, Stowarzyszenia Autorów Polskich, Polish American Poets Academy. Zadebiutowałem w "Kluczborskim Kurierze Samorządowym" (1997 r.). Wiersze publikowałem w antologiach i almanachach poetyckich, również na antenie radiowej. Jak już wspomniałem, jestem laureatem nagród lokalnych, ogólnopolskich - no i w Ameryce. Uczestniczyłem w licznych spotkaniach literackich, także międzynarodowych. Dotychczas wydałem tomik poezji "Prawo ciążenia" (Kluczbork, 2006 r.). Obecnie jestem w trakcie prac redakcyjnych nad mini tomikiem 33 sonetów pt. "Tatry", dedykowanych Ojcu Świętemu Janowi Pawłowi II. Jestem twórcą pomysłu zorganizowania cyklicznej imprezy poetyckiej "Zaduszki Poetyckie". W tym roku impreza ta odbędzie się po raz trzeci. Jest to impreza, dla której udało mi się zorganizować patronat Burmistrza i Starosty Miasta. Jeden z moich tekstów był wykonywany jako piosenka ("Szał rock and roll'a") przez miejscowy - znany w Polsce - dziecięco-młodzieżowy zespół "pieśni i tańca", "Śmieszki". W najbliższym czasie kluczborski zespół reggae, Stage Of Unity, nagra swoją kolejną płytę, na której znajdzie się śpiewany wiersz mojego autorstwa - "Ballada niedokończona". Moja twórczość poetycka jest różnorodna. Tak więc tworzę: głównie lirykę, lecz także sonety, treny, haikai (lmn. od: haiku), limeryki, treny, fraszki, aforyzmy. Próbowałem nawet poematy - lecz bez większego skutku. 

Poza poezją interesuję się literaturą, muzyką, zwłaszcza klasyczną. 
Poezja moja jest zamieszczona na stronie: www.elkai.republika.pl - jednakże strona ta nie jest przeze mnie używana; nawet zamieszczony tam e-mail jest nieaktualny. Poza tym, na bieżąco, poezję zamieszczam w bloogu. Adres: www.lechkidzior.bloog.pl

Lech Idzior
| Kluczbork |
08-08-2011
Kurs polecił mi kolega, zapisałem się w marcu i już teraz moi znajomi z pracy widzą u mnie spore postępy jeśli chodzi o mój angielski mówiony :)
Kurs polecił mi kolega, zapisałem się w marcu i już teraz moi znajomi z pracy widzą u mnie spore postępy jeśli chodzi o mój angielski mówiony :)
Kamil Dobrowolski
| Wrocław |
10-05-2011

Pracuję w Londynie jako barman. Mój poziom języka jest na wysokim poziomie, ale lektor prowadzący zajęcia potrafi znaleźć moje słabe punkty

Pracuję w Londynie jako barman. Mój poziom języka jest na wysokim poziomie, ale lektor prowadzący zajęcia potrafi znaleźć moje słabe punktyi doszkolić mnie w wybranych zagadnieniach. Dodatkowo mam dostęp do wielu anglojęzycznych materiałów online i w wolnej chwili również z nich korzystam. Pozdrawiam i polecam LingoLab.

Adam Żukowski
| Londyn |
15-04-2011

Uczę się w tej szkole od listopada.

Uczę się w tej szkole od listopada. Na początku nie mogłam się przyzwyczaić do lekcji przez kamerę, ciężko mi było opanować całą tą platformę do nauki, nie umiałam posługiwać się aplikacjami udostępnianymi podczas lekcji na żywo (mam już swoje lata i bardzo opornie mi szła nauka posługiwania się komputerem). Miałam też problemy techniczne, co mnie dodatkowo zniechęciło do nauki przez Internet. Jednak spotkałam się z bardzo szybką reakcją szkoły odnośnie moich problemów z łącznością podczas zajęć. Informatyk stanął na wysokości zadania, robił wszystko żebym mogła uczesticzyć w zajęciach, i udało się. Teraz już jestem zadowolona, i chyba nawet widzę pierwsze efekty mojej nauki.

Marta Wojciechowska
| Warszawa |
04-01-2011

Często jestem w podróży służbowej więc nauka w internetowej szkole jest dla mnie bardzo wygodna. Czasem łączę się z lektorem z hotelu i wszystko działa bez problemu.

Często jestem w podróży służbowej więc nauka w internetowej szkole jest dla mnie bardzo wygodna. Czasem łączę się z lektorem z hotelu i wszystko działa bez problemu.

Dominika Zając
| Chorzów |
17-12-2010

Fantastyczn kurs ! Pracuję z domu i cieszę się, że nie muszę się przebijać codziennie przez korki, żeby dojechać do szkoły.

Fantastyczn kurs ! Pracuję z domu i cieszę się, że nie muszę się przebijać codziennie przez korki, żeby dojechać do szkoły. Miło jest się oderwać od codziennej pracy, żeby porozmawiać z lektorem po angielsku. Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnej lekcji.

Marek Pyznarski
| Warszawa |
30-11-2010

Nauka języka obcego nie musi być żmudną i niewdzięczną drogą przez mękę. Wystarczy znaleźć właściwe miejsce na swój komputer i siebie.

Nauka języka obcego nie musi być żmudną i niewdzięczną drogą przez mękę. Wystarczy znaleźć właściwe miejsce na swój komputer i siebie. Siadam wygodnie w swoich czterech kontach, loguję się i już mogę przystąpić do interaktywnej nauki z profesjonalnym nauczycielem.

Przemek Wrona
| Lublin |
02-09-2010